Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


PRACODAWCO, SZUKASZ STAŻYSTY?

PRACODAWCO, SZUKASZ STAŻYSTY?

ZAPRASZAMY DO TOWARZYSTWA ALTUM.

Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno – Gospodarcze realizuje od maja 2016 r. projekt „Obierz kurs na przyszłość – aktywizacja osób młodych”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramachPoddziałania1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

Obecnie Uczestnicy kształcą się w 6 zakresach tematycznych:

  • operator koparko- ładowarki;
  • elektromechanik sprzętu AGD;
  • pracownik administracyjno-biurowy z elementami kadr i płac;
  • profesjonalny handlowiec
  • kucharz
  • kosmetyczka z elementami stylizacji paznokci

Poukończeniu szkolenia przewidziany jest 4 - miesięczny staż zawodowy, który przygotuje uczestników projektu do samodzielnego wykonywania pracy i pozwoli im nabyć doświadczenie w środowisku pracy.
Serdecznie zapraszamy Pracodawców prowadzących swoją działalność o profilu zbliżonym tematycznie do wymienionych wyżej kursów, którzy są zainteresowani przyjęciem na staż uczestników realizowanego przez nas projektu. Uczestnikom projektu wypłacane będzie stypendium stażowe za uczestnictwo w stażu z funduszy przeznaczonych na realizację projektu. Pracodawca nie ponosi żadnych kosztów!!!
Termin rozpoczęcia staży: grudzień 2016.
Wszystkich pracodawców zainteresowanych przyjęciem na staż uczestników projektu prosimy o kontakt z Biurem Projektu w Radomiu, ul. Czachowskiego 34, telefon: 48 3639152, 603- 634-346

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w Wsparcie udzielane
z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020